Программа Вещи в Безопасности

Вещи в безопасности - это сервис, что обеспечивает быстрое и безопасного возвращения законному владельцу ценных вещей!
image
image

Преимущества «Вещи в Безопасности»

Восстановление утерянного водительского удостоверения занимает в среднем 3 поездки в ГАИ, 1 поход к врачу, 3 месяца ожидания и обходится в 500-600 гривен.

Восстановление утерянного техпаспорта занимает в среднем 3 поездки в ГАИ, 2 месяца ожидания и обходится в 400-500 гривен. Восстановление утерянного загранпаспорта занимает в среднем 2 поездки в паспортный стол, 1-3 месяца ожидания и обходится в 350-700 гривен.

 • Повернення втрачених речей в 96% випадків.

  Як показує статистика, люди які знайшли загублені речі з програмою "Речі в Безпеці", одразу їх повертають за винагороду!
 • Безкоштовна курєрська служба доставки.

  Ми безкоштовно доставимо Ваші загублені речі!
 • Цілодобова лінія підтримки.

  Наш оператор завжди з Вами на зв`язку

Наша статистика:

9500
Більш ніж 9500 речей повернено власникам
27
Речей знайдено за день
20800
Більш ніж 28000 активацій речі в безпеці
image

Алгоритм работы

Позбавтеся від негативних думок про загубленні речі!
image
 • 1

  Активуйте послугу на сайті

  Прикріпіть наклейку або брелок "Речі в безпеці" на ключі, паспорт та інші документи або важливі речі!
 • 2

  Загубили?

  У більшості випадків чужі документи, ключі не мають серйозної цінності для людини котра їх знайшла, грошова винагорода куди привабливіше. Тому, хто знайде не потрібно робити нічого, щоб вас розшукати. Тільки зателефонувати за безкоштовним цілодобовим номером підтримки, який знаходиться на брелку чи наклейці. Все інше зробимо ми.
 • 3

  Унікальність

  Унікальність
 • 4

  Винагорода

  Тому хто знайшов і повернув документи, ключі чи інші речі, ми надамо винагороду.

Про сервис «Вещи в Безопасности»

Це сервіс, котрий забезпечує швидкие та безпечние повернення законному власнику таких цінних речей, як:

КЛЮЧІ від квартири, будинку, машини, офісу, гаража і т.п.

ДОКУМЕНТИ та ЦІННІ ПАПЕРИ: посвідчення особи, паспорт, водійські права, банківські та кредитні картки, документи на машину і квартиру, студентський квиток, дипломи, атестати і т.п.
Оператор Речі в Безпеці пропонує інноваційний сервіс саме для того, щоб Ви і ваші близькі могли відчувати радість від повернення загубленої речі. Наша компанія розробила комплекс заходів, для захисту Ваших особистих речей від втрати, а також необхідності проходити тривалий процес відновлення документів несучи при цьому непередбачені витрати. З ймовірністю у 99% випадків ми повернемо Вам загублену річ.

image
Повернення загублених речей здійснюється в 96% випадків. Така статистика на поточний момент і ми цим пишаємося.

Каталог наших продуктов

image

Название Коробки

Идейные соображения высшего порядка, а также консультация с широким активом позволяет оценить значение систем массового участия. Не следует, однако забывать, что консультация с широким активом требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития.

С другой стороны начало повседневной работы по формированию позиции обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании направлений прогрессивного развития. Равным образом консультация с широким активом позволяет выполнять.

Активировать
image

Название Коробки 2

Идейные соображения высшего порядка, а также консультация с широким активом позволяет оценить значение систем массового участия. Не следует, однако забывать, что консультация с широким активом требуют определения и уточнения направлений прогрессивного развития. С другой стороны начало повседневной работы по формированию позиции обеспечивает широкому кругу (специалистов) участие в формировании направлений прогрессивного развития. Равным образом консультация с широким активом позволяет выполнять.
Активировать
Фото найденных вещей

Отзывы

Сніжана
Випадково загубила документи, та вже збиралась йти писати заяву про втрату! І через годину подзвонили, що знайшли мої документи тай щей хотят повернути, емоції не передати. Дякую вам!
Вікторія
Крутий сервіс, неочікувано повернули ключі, дякую величезне за оперативність, людяність, професіоналізм і небайдужість!
Сергій
Висловлюю подяку Речі в безпеці за суперскьку роботу, повернули ключі, відновлення яких коштувало би мені 470 гривень. Дякую!
Олег
Дякую, за повернення ключів від мого автомобіля. Думав, що вже все, а тут дзвінок, і куда повернути ключі.

Наши партнеры

image
image
image
image
image
image
image
Стати партнером