Угода про обробку персональних даних

Дану угоду про обробку персональних даних розроблено відповідно до чинного законодавства України.

Всі особи, які оформлюють заявки чи реєструються на сайті, залишаючи свої персональні дані або ж розмістили іншу інформацію,
яка містить персональні дані, підтверджують свою згоду на обробку персональних даних та їх передачу оператору обробки персональних даних.

Реєструючись або подаючи заявки на сайті, надавши свої персональні дані, Користувач підтверджує, що прочитав та висловив цілковиту згоду з умовами Угоди без будь-якої зміни чи доповнення, а також дозволив Адміністрації обробку своїх персональних даних.

Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати обробку персональних даних відповідно до вимог законодавства України з обробки персональних даних.

Під персональними даними Громадянина розуміється: загальна інформація (прізвище, ім’я, електронна адреса, телефон).

Відвідувачі сайту залишають свої персональні дані для отримання доступу до безкоштовних матеріалів, для отримання інформаційних листів з пропозиціями компанії, в тому числі і щодо пропозиції третіх сторін. Громадянин, приймаючи цю Угоду, висловлює свою зацікавленість і повну згоду, що обробка персональних даних може містити наступні дії: збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, знищення.
Громадянин гарантує: надана інформація є повною, точною і достовірною; при наданні інформації не порушується чинне законодавство України, права та інтереси третіх осіб; вся надана інформація заповнена Громадянином особисто.
Компанія InSafe, має право не виплачувати суму належного йому винагороди при порушенні договову, та введення в оману компанію.